Kategorie

WŁÓKNINY PUSZYSTE

Włókniny odzieżowe

Mają zastosowanie głównie do ocieplenia w odzieży. Posiadają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne.  Włókniny charakteryzują się miękkością, sprężystością oraz równomierną strukturą. Idealnie układa się wraz z wykrojem odzieży.
Włókniny te produkujemy wyłącznie z Pierwszej jakości poliestrów, bez żadnych domieszek regeneratów czy odpadów.

W ofercie również Silikonowane Włókniny Odzieżowe charakteryzujące się jeszcze większą puszystością oraz przyjemniejszym  dotykiem.

Włókniny pościelowe

Wykorzystywane są jako wypełnienie termoizolacyjne do kołder jak i poduszek. Produkowane są w 100% Pierwszej jakości włókien, bez domieszek regeneratów. Włókna  różnią się od zwykłych włókien tym, że posiadają w sobie kanaliki powietrzne i są bardziej skręcone, przekłada się to na ich lżejszą masę oraz większą puszystość. Poddawane je procesowi grzewczemu ,który sprawia, że włóknina nie rozchodzi się w produkcie oraz zawsze powraca do swojego stanu pierwotnego, nawet po wielokrotnym praniu.

Włókniny są ANTYALERGICZNE oraz posiadają Certyfikat PZH dopuszczający je do produktów dla dzieci od 1 dnia życia.

Włóknina Filtracyjna

Włóknina filtracyjna odznacza się większą sztywnością pozostałe. Mocno zgrzane specjalnie ułożone włókna tworzą barierę filtrującą ciecz lub powietrze, pozwalając na filtrację najpierw większych a potem mniejszych zanieczyszczeń.

Włókniny tapicerskie

Charakteryzują się sprężystością oraz zwartą strukturą. Dzięki swojej sztywności idealnie nadaje się również do wypełnienia wszelkiego rodzaju ochraniaczy do mebli dziecięcych, podparć, poduszek ogrodowych.

WŁÓKNINY PUSZYSTE

Szerokość: 150cm, 160cm

Zakres gramatur: 45-350 g/m2
Skład: 100% Poliester

Nie znaleziono produktów, których szukasz.